Kontakt 0
> IPL Philips Lumea Prestige BRI954/00

IPL Philips Lumea Prestige BRI954/00

BRI954/00

  Užívajte si 6 mesiacov hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov.*
  Systém Philips Lumea Prestige je najefektívnejšie riešenie IPL. Dokáže hotové zázraky, pokiaľ ide o zabránenie dorastaniu chĺpkov na tvári aj na tele. Pravidelne aplikované jemné svetelné impulzy udržia hodvábne hladkú pokožku každý deň. Je možné používať ju s káblom aj bez neho a zahŕňa senzor SmartSkin pre vhodné nastavenie podľa odtieňa pokožky.
  * Priemerný výsledok 78 % redukcia chĺpkov na nohách, po úplnom ošetrovacom cykle (12 ošetrení), objektívna štúdia na 48 ženách v Holandsku a Rakúsku. Štúdia bola realizovaná spoločnosťou Philips a je k dispozícii na vyžiadanie.

: 529,97 EUR
: 476,97 EUR

IPL Philips Lumea Prestige BRI954/00
až 40 %

Užívajte si 6 mesiacov hodvábne hladkú pokožku bez chĺpkov.*

3 inteligentné nadstavce – pre optimálne výsledky

 • S technológiou SenseIQ
 • Oblasti vyžadujúce presnosť, telo, tvár
 • So senzorom SmartSkin
 • Používanie bez kábla aj s káblom
Špičková technológia IPL na domáce používanie, vyvinutá v spolupráci s dermatológmi

Špičková technológia IPL na domáce používanie, vyvinutá v spolupráci s dermatológmi

IPL je skratka pre intenzívne pulzné svetlo. Zariadenie Philips Lumea aplikuje na korienky chĺpkov jemné pulzujúce svetlo uvádzajúce folikuly chĺpkov do fázy zastaveného rastu. Vďaka tomu sa množstvo chĺpkov, ktoré rastú na tele, postupne zníži. Opakovaným používaním získate krásnu pokožku bez chĺpkov a jemnú na dotyk. Ošetrenie zabraňujúce dorastaniu chĺpkov je bezpečné a šetrné aj v citlivých oblastiach tela. Zariadenie Philips Lumea je klinicky testované a vyvinuté v spolupráci s dermatológmi na jednoduché a účinné ošetrenie v pohodlí vášho domova.

Preukázateľne jemné a účinné ošetrenie

Preukázateľne jemné a účinné ošetrenie

Objektívne štúdie dokazujú, že po troch ošetreniach sa zbavíte až 92 % chĺpkov**. Prvé štyri ošetrenia vykonávajte každé dva týždne a nasledujúcich osem ošetrení každé štyri týždne. Po 12 ošetreniach si môžete užiť 6 mesiacov hladkej pokožky bez chĺpkov*.

Vhodné pre množstvo rôznych typov chĺpkov a pokožky

Vhodné pre množstvo rôznych typov chĺpkov a pokožky

Použitie Philips Lumea Prestige je účinné so širokou škálou typov vlasov a pleti. Hodí sa na prirodzene tmavé blond, hnedé a čierne vlasy a na odtiene pokožky od veľmi bielej po tmavohnedú. IPL si vyžaduje kontrast medzi pigmentom vo farbe vlasov a pigmentom v odtieni pleti, preto (rovnako ako pri iných ošetreniach na báze IPL) zariadenie Lumea nemožno použiť na ošetrenie bielych, šedých, svetlých blond alebo červených chĺpkov. Nie je vhodné na veľmi tmavú pokožku.

Technológia SenseIQ pre odstraňovanie chĺpkov na mieru

Technológia SenseIQ pre odstraňovanie chĺpkov na mieru

Vníma. Senzor SmartSkin zariadenia Lumea rozpoznáva tón vašej pleti a navrhuje najpohodlnejšie nastavenie intenzity ošetrenia pre vašu potrebu. Prispôsobuje. Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy šité na mieru každej partii tela. Chráni. Vyvinuté v spolupráci s dermatológmi a inšpirované vami pre jemné a dlhotrvajúce odstránenie chĺpkov, a to aj na citlivých miestach ***.

Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy jednotlivým častiam tela

Inteligentné nadstavce prispôsobujú programy jednotlivým častiam tela

Vaše telo je jedinečné. K ošetreniu jeho pokožky a kriviek by sa preto malo pristupovať jedinečne. Nadstavce zariadenia Lumea na celé telo sú tvarované tak, aby perfektne kopírovali každú jeho krivku a prispôsobili programy ošetrenia každej oblasti tela. Svetelné priezory sú navrhnuté tak, aby maximalizovali kontakt s pokožkou v snahe zabrániť únikom svetla. Umožní to účinné a šetrné ošetrenie aj v chúlostivých alebo citlivých oblastiach.

Precízny nadstavec na oblasť bikín a podpazušia

Precízny nadstavec na oblasť bikín a podpazušia

Inteligentný precízny nadstavec so stredne veľkým oknom 3 cm2 pre presné ošetrenie oblastí bikín a podpazušia. Zakrivený dizajn presne sleduje kontúry vášho tela, aby sa dosiahlo maximálneho kontaktu s pokožkou. Po kliknutí na prílohu na zariadenie prispôsobí prispôsobený program pre tieto oblasti tela.

Nadstavec na telo s vnútorným zakrivením

Nadstavec na telo s vnútorným zakrivením

Inteligentný nadstavec na telo má náš najväčší ošetrovací priezor (4,1 cm2), priam ušitý na rýchle ošetrenie väčších častí tela, napríklad nôh, paží a bruška. Vďaka dizajnu s vnútorným zakrivením nadstavec presne kopíruje kontúry vášho tela a zaisťuje maximálny kontakt s pokožkou. Kliknite na nadstavec, ktorý na mieru prispôsobí program jednotlivým oblastiam vášho tela. S redukciou množstva chĺpkov na nohách je spokojných až 83 % žien****.

Precízny nadstavec na tvár s prídavným filtrom

Precízny nadstavec na tvár s prídavným filtrom

Tento nadstavec odstraňuje chĺpky na tvári jemne a efektívne – má špeciálne navrhnutý malý a zároveň plochý priezor veľkosti 2 cm2. Nadstavec disponuje integrovaným prídavným filtrom ideálnym na ošetrenie oblasti hornej pery, brady a línie dolnej čeľuste. Po nasadení na zariadenie inteligentný nadstavec automaticky prispôsobí ošetrenie svetlom vašej tvári. S redukciou množstva chĺpkov na tvári je spokojných až 84 % žien ****.

SSo senzorom SmartSkin

So senzorom SmartSkin

Philips Lumea Prestige s technológiou SenseIQ disponuje piatimi ľahko nastaviteľnými nastaveniami intenzity ošetrenia. Senzor SmartSkin rozpozná tón vašej pleti a potom navrhne najpohodlnejšie nastavenie intenzity pre ktorúkoľvek oblasť, ktorú ošetrujete.

Používajte bez kábla alebo s káblom

Používajte bez kábla alebo s káblom

Lumea Prestige je jediným bezkáblovým IPL, takže ťažko prístupné oblasti tela sa dajú ľahko ošetriť bez toho, aby vám kábel prekážal v akomkoľvek uhle alebo dosahu. Bezkáblový navyše znamená, že ošetrenie môžete pohodlne robiť kdekoľvek v domácnosti.

Aplikácia Lumea IPL. S vami pri každom kroku ošetrenia

Aplikácia Lumea IPL. S vami pri každom kroku ošetrenia

Bezplatná aplikácia Lumea IPL vám pomôže ešte ľahšie získať až šesť mesiacov dlhotrvajúcej hebkosti*, všetko z pohodlia vášho domova. Pri absolvovaní každého kroku ošetrenia vám intuitívna aplikácia môže ponúknuť tipy a triky v súvislosti s vašou technikou, zatiaľ čo vďaka programom a plánovaniu na mieru budete mať vaše skrášľovanie pod kontrolou. Predstavuje najrýchlejší možný spôsob, ako byť vždy pripravená.

Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

Žiadne náhradné diely, žiadne skryté náklady

Philips Lumea je kompletné riešenie pripravené pracovať ihneď po vybalení z krabice. Nie sú potrebné žiadne náhradné diely, náplne ani gély, dokonca ani vymeniteľná lampa.

* Priemerná redukcia chĺpkov po 12 ošetreniach: 78 % na nohách, 64 % v oblasti bikín, 65 % v podpazuší
** Merané na nohách, po 3 ošetreniach, 27 z 55 žien dosiahlo výsledky na úrovni 92 % a viac.
*** Pri dodržaní harmonogramu ošetrení
**** Štúdie realizovanej v Holandsku a Rakúsku sa zúčastnilo 56 žien – po 3 ošetreniach v oblasti podpazuší, bikín, nôh, po 2 ošetreniach v oblasti tváre
***** Životnosť Lumea nenahrádza 2-ročnú celosvetovú záruku spoločnosti Philips

Technické špecifikácie

 • Technické špecifikácie nadstavcov

  Nadstavec pre ošetrovanie tela
  • Tvar: konvexný
  • Plocha priezoru: 4,1 cm2
  • Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie tela
  Nadstavec pre ošetrenie tváre
  • Tvar: plochý
  • Plocha priezoru: 2 cm2, prídavný filter
  • Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie tváre
  Nadstavec pre presné ošetrenie
  • Tvar: konkávny, presný
  • Plocha priezoru: 3 cm2
  • Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie podpazušia
  • Špeciálne vyvinutý na ošetrovanie oblasti bikín
 • Technické špecifikácie

  Vysoko výkonná lampa
  Výkon 250 000 zábleskov*****
 • Balenie obsahuje

  Adaptér
  19,5 V / 4 000 mA
  Návod na použitie
  Uživatelská príručka
  Uskladnenie
  Luxusné pouzdro
 • Doba aplikácie

  Dolná část´ nohou
  8,5 min
  Oblast´ bikín
  2 min
  Podpazušie
  2,5 min
  Oblast´ tváre
  1,5 min
 • Partie vhodné pre aplikáciu

  Oblast tela
  • Ruky
  • Nohy
  • Brucho
  Oblasti tváre
  • Brada
  • Horná pera
  • Čelist´
  Citlivé oblasti
  • Podpazušia
  • Oblasť bikín
 • Režim použitia

  Posun a záblesk
  Na rýchle použitie
  Přitisknutie a záblesk
  Na ošetrovanie malých oblastí
  Použitie s káblom / bez kábla
  Používanie bez kábla aj s káblom
 • Spotřeba

  Napetie
  100-240 V
 • Servis

  Záruka
  2-ročná celosvetová záruka